Керамічна ваза «Ящірки на скелях»
На теплих вікових скелях під яскравим сонцем завмерли дві граційні ящірки, ніби символ вічного відродження…
Ця самобутня ваза виконана у старовинній стилістиці наскельних малюнків, а чарівний ефект плавлення керамічних полив переносить нас у прадавні часи, задовго до виникнення писемності…
Кожна ваза пройшла свій фантастичний шлях ручної роботи: від кропіткого ліплення до художнього розпису талановитими майстрами кожної деталі. Саме тому не існує абсолютно однакових виробів, кожен із них - унікальний.
Для виготовлення вази використана біла глина. Після висихання вона випалюється у спеціальній печі із застосуванням високих температур (близько 1000 градусів за Цельсієм). Завдяки цьому глина набуває чудової міцності, що дозволяє в майбутньому використовувати вазу не просто як предмет декору, а і в якості ємності з водою для квітів.
Далі виріб покривається керамічними поливами (глазур’ю), і знову відправляється у піч. Саме глазур надає чарівного блиску вазі – як ззовні, так і зсередини. Одне лиш її зовнішнє дно залишається без керамічного покриття, аби надати виробу загадкових ноток далекої старовини.
З будь-яких питань - звертайтеся, з теплом та любов’ю ставимось до кожного покупця! ♥
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Форма вазы | Фигурная |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Материал | Керамика |
| Цвет | Разные цвета |
| Декоративное оформление | Роспись, Лепка |
| Состояние | Новое |
| Основні | |
| Розпис | Керамічні поливи (глазур) |
| Виконання | Ручна робота |
| Об'єм | 850мл |
| Висота | 24см |
| Максимальна ширина | 15см |
| Товщина | 6,5см |
| Горловина | 2*5,5см |
- Цена: 2 500 ₴












