Керамічний браслет ручної роботи на резинці №10
Цей оригінальний браслет створено для того, аби підкреслити неймовірну індивідуальність вашого образу. Кожна намистинка пройшла свій фантастичний шлях ручної роботи: від кропіткого ліплення до старанного розпису кожної деталі. Саме тому не існує абсолютно однакових браслетів, кожна прикраса - унікальна.
Для виготовлення браслета використана біла глина. Після висихання намистини випалюються у спеціальній печі із застосуванням високих температур (близько 1000 градусів за Цельсієм). Завдяки цьому глина набуває чудової міцності, і намистинки майже неможливо зламати.
А після цього чарівного процесу майстри дбайливо розписують намистинки акриловими фарбами, і нанизують їх на міцну пружну резинку. Вона добре тягнеться, але руку не стискає, тому носити браслет комфортно.
До керамічних намистинок додано й декілька сфероподібних дерев’яних намистин. Вони якнайкраще підкреслюють захопливу українську автентичність прикраси.
Довжина браслета у нерозтягнутому виді: 15см.
Ширина найбільшої намистини: 1см.
Доглядати за прикрасою легко: достатньо ретельно протерти її м'якою сухою тканиною.
З будь-яких питань - звертайтеся, з теплом та любов’ю ставимось до кожного покупця! ♥
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | На руку |
| Пол | Женский |
| Материал | Керамика |
| Стиль исполнения | Африканский |
| Размер браслета (см) | 15 |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Біжутерія | |
| Розпис | Акрилові фарби |
| Виконання | Ручна робота |
- Цена: 80 ₴








