Керамічний браслет ручної роботи №12
Цей оригінальний браслет створено для того, аби підкреслити неймовірну індивідуальність вашого образу. Кожна намистинка пройшла свій фантастичний шлях ручної роботи: від кропіткого ліплення до художнього розпису кожної деталі. Саме тому не існує абсолютно однакових браслетів, кожна прикраса - унікальна.
Для виготовлення браслета використана біла глина. Після висихання намистини випалюються у спеціальній печі із застосуванням високих температур (близько 1000 градусів за Цельсієм). Завдяки цьому глина набуває чудової міцності, і намистинки майже неможливо зламати.
А після цього чарівного процесу майстри старанно розписують намистинки акриловими фарбами, і нанизують їх на міцний вощений шнур. Додатково прикраси доповнені маленьким яскравим бісером - він чудово підкреслює незвичайну кольорову гаму браслета.
А ще виріб оздоблено двома маленькими металевими дзвіночками. Якщо потрусити браслетом, можна почути легкий мелодійний дзвін.
Спеціальної застібки на браслеті немає, він просто зав’язується на руці, завдяки цьому довжину виробу досить легко регулювати.
Довжина ряду намистин: 14.5см.
Загальна довжина виробу: 34см (регулюється).
Ширина найбільшої намистини: 1см.
Доглядати за прикрасою легко: достатньо ретельно протерти її м'якою сухою тканиною.
З будь-яких питань - звертайтеся, з теплом та любов’ю ставимось до кожного покупця! ♥
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | На руку |
| Пол | Женский |
| Материал | Керамика |
| Стиль исполнения | Этнический |
| Размер браслета (см) | 14 |
| Длина | 145 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Біжутерія | |
| Розпис | Акрилові фарби |
| Виконання | Ручна робота |
- Цена: 150 ₴











