Це оригінальне намисто створене для того, аби підкреслити неймовірну індивідуальність вашого образу. Кожна намистинка пройшла свій фантастичний шлях ручної роботи: від кропіткого ліплення до художнього розпису усіх деталей. Саме тому не існує абсолютно однакових намист, кожна прикраса - унікальна.
Для виготовлення намиста використана біла глина. Після висихання намистини випалюються у спеціальній печі із застосуванням високих температур (близько 1000 градусів за Цельсієм). Завдяки цьому глина набуває чудової міцності, і намистинки майже неможливо зламати.
Далі частина намистин покривається керамічною поливою (глазур’ю), і знову відправляється у піч. Саме глазур надає блиску рельєфному малюнку на них.
А після цього чарівного процесу майстри старанно розписують намистинки акриловими фарбами, і нанизують їх на міцний вощений шнур. Додатково прикраси доповнені маленьким яскравим бісером - він чудово підкреслює незвичайну кольорову гаму намиста.
Спеціальної застібки намисто не має, воно просто зав’язується на шиї, завдяки цьому довжину виробу досить легко регулювати.
Довжина ряду намистин: 23см.
Загальна довжина виробу: 65см (регулюється).
Ширина найбільшої намистини: 1.3см.
Доглядати за прикрасою легко: достатньо ретельно протерти її м'якою сухою тканиною.
З будь-яких питань - звертайтеся, з теплом та любов’ю ставимось до кожного покупця! ♥
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Бусы |
| Пол | Женский |
| Стиль исполнения | Этнический |
| Замок | Нет |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Толщина | 13 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Біжутерія | |
| Матеріал | Кераміка |
| Розпис | Акрилові фарби |
| Виконання | Ручна робота |
- Цена: 190 ₴









