Керамічна намистина ручної роботи "Фантазійні Візерунки №3" (попеляста)
50 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2002-3
- +380 (66) 127-64-57Telegram
Ця оригінальна намистинка створена для того, аби ви змогли втілити в життя творчі фантазії, гармонійно вписавши її в насправді унікальну прикрасу. Браслет, намисто ба навіть певні елементи одягу чи плетена сумочка з цією намистинкою стануть справжнім витвором мистецтва! Вона чудово поєднується з іншими керамічними або скляними намистинами, а також із виробами з натурального каменю.
Кожна намистинка пройшла свій фантастичний шлях ручної роботи: від кропіткого ліплення до чарівного задимлення всієї поверхні за старовинною технологією. Саме тому не існує абсолютно однакових намистин, кожна з них - унікальна.
Для виготовлення намистинок використана біла глина. Після висихання вони випалюються у спеціальній печі із застосуванням високих температур (близько 1000 градусів за Цельсієм). Завдяки цьому глина набуває чудової міцності, і намистинки майже неможливо зламати. А далі намистини знову потрапляють у гарячу середу, адже розпочинається неповторний процес задимлення. Завдяки цьому їх поверхня вкривається природніми барвами диму: від легкого сірого до насиченого чорного кольору.
Довжина намистини: в середньому 12мм.
Ширина намистини: в середньому 18мм.
Товщина намистини: в середньому 18мм.
Діаметр отвору: в середньому 8мм.
Доглядати за виробом легко: достатньо ретельно протерти його м'якою тканиною.
З будь-яких питань - звертайтеся, з теплом та любов’ю ставимось до кожного покупця! ♥
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Керамика |
| Тип | Бусины |
| Цвет | Серый |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 18 мм |
| Длина | 12 мм |
| Виконання | Ручна робота |
| Діаметр отвору | 8 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Розпис | Задимлення |
- Цена: 50 ₴












