Керамічна намистина ручної роботи "Маленький Равлик №6" (бежево-коричневий)
29 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2004-6
- +380 (66) 127-64-57Telegram
Ця оригінальна намистинка створена для того, аби ви змогли втілити в життя творчі фантазії, гармонійно вписавши її в насправді унікальну прикрасу. Браслет, намисто ба навіть певні елементи одягу чи плетена сумочка з цією намистинкою стануть справжнім витвором мистецтва! Вона чудово поєднується з іншими керамічними або скляними намистинами, а також із виробами з натурального каменю.
Кожна намистинка пройшла свій фантастичний шлях ручної роботи: від кропіткого ліплення до старанного розпису керамічними поливами рельєфних деталей. Саме тому не існує абсолютно однакових намистин, кожна з них - унікальна.
Для виготовлення намистинок використано два види глини: білу і червону. В процесі ліплення майстри філігранно переплітають один ланцюжок глини з іншим, завдяки чому виходить гармонійне поєднання двох природніх керамічних кольорів.
Після висихання вироби випалюються у спеціальній печі із застосуванням високих температур (близько 1000 градусів за Цельсієм).Завдяки цьому глина набуває чудової міцності, і намистинки майже неможливо зламати. А далі вони покриваються керамічними поливами (глазур’ю), і знову відправляються у піч. Саме глазур надає чарівного блиску рельєфному малюнку на них.
Довжина намистини: в середньому 10мм.
Ширина намистини: в середньому 9мм.
Товщина намистини: в середньому 7мм.
Діаметр отвору: в середньому 4мм.
Доглядати за виробом легко: достатньо ретельно протерти його м'якою тканиною.
З будь-яких питань - звертайтеся, з теплом та любов’ю ставимось до кожного покупця! ♥
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Керамика |
| Тип | Бусины |
| Толщина | 7 мм |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 9 мм |
| Длина | 10 мм |
| Виконання | Ручна робота |
| Діаметр отвору | 4 мм |
| Розпис | Керамічні поливи (глазур) |
- Цена: 29 ₴












