Керамічна намистина ручної роботи "Химерні Сніжинки №7" (біло-зелена)
12 ₴
- Под заказ
- Код: 2007-7
Отправка с 09 июня 2026- +380 (66) 127-64-57Telegram
Ця оригінальна намистинка створена для того, аби ви змогли втілити в життя творчі фантазії, гармонійно вписавши її в насправді унікальну прикрасу. Браслет, намисто ба навіть певні елементи одягу чи плетена сумочка з цією намистинкою стануть справжнім витвором мистецтва! Вона чудово поєднується з іншими керамічними або скляними намистинами.
Кожна намистинка пройшла свій фантастичний шлях ручної роботи: від кропіткого ліплення до старанного покриття фарбами кожної деталі. Саме тому не існує абсолютно однакових намистин, кожна з них - унікальна.
Для виготовлення намистинок використана біла глина. Після висихання вони випалюються у спеціальній печі із застосуванням високих температур (близько 1000 градусів за Цельсієм). Завдяки цьому глина набуває чудової міцності, і намистинки майже неможливо зламати. А далі майстри старанно розписують їх акриловими фарбами, надаючи керамічній поверхні різноманітних гармонійних кольорів.
Довжина намистини: в середньому 11мм.
Ширина намистини: в середньому 7мм.
Товщина намистини: в середньому 7мм.
Діаметр отвору: в середньому 2мм.
Доглядати за виробом легко: достатньо ретельно протерти його м'якою тканиною.
З будь-яких питань - звертайтеся, з теплом та любов’ю ставимось до кожного покупця! ♥
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Керамика |
| Тип | Бусины |
| Цвет | Зелёный |
| Толщина | 7 мм |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 7 мм |
| Длина | 11 мм |
| Виконання | Ручна робота |
| Діаметр отвору | 2 мм |
| Розпис | Акрилові фарби |
- Цена: 12 ₴












