Керамічні намистини ручної роботи "Магічні Завитки №13" (бежево-блакитні) 2шт.
18 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2008-13
- +380 (66) 127-64-57Telegram
Ці оригінальні намистинки створені для того, аби ви змогли втілити в життя творчі фантазії, гармонійно вписавши їх в насправді унікальну прикрасу. Браслет, намисто ба навіть певні елементи одягу чи плетена сумочка з цими намистинками стануть справжнім витвором мистецтва! Вони чудово поєднуються з іншими керамічними або скляними намистинами, а також із виробами з натурального каменю.
Кожна намистинка пройшла свій фантастичний шлях ручної роботи: від кропіткого ліплення до старанного розпису керамічними поливами рельєфних деталей. Саме тому не існує абсолютно однакових намистин, кожна з них - унікальна.
Для виготовлення намистинок використана біла глина. Після висихання вони випалюються у спеціальній печі із застосуванням високих температур (близько 1000 градусів за Цельсієм). Завдяки цьому глина набуває чудової міцності, і намистинки майже неможливо зламати. А далі вони покриваються керамічними поливами (глазур’ю), і знову відправляються у піч. Саме глазур надає чарівного блиску рельєфному малюнку на них.
Довжина намистини: в середньому 8мм.
Ширина намистини: в середньому 4мм.
Товщина намистини: в середньому 4мм.
Діаметр отвору: в середньому 2мм.
Ціна вказана за набір, який складається з 2 намистин.
Доглядати за виробами легко: достатньо ретельно протерти їх м'якою тканиною.
З будь-яких питань - звертайтеся, з теплом та любов’ю ставимось до кожного покупця! ♥
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Керамика |
| Тип | Бусины |
| Цвет | Голубой |
| Толщина | 4 мм |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 4 мм |
| Длина | 8 мм |
| Виконання | Ручна робота |
| Діаметр отвору | 2 мм |
| Розпис | Керамічні поливи (глазур) |
| Кількість намистин в наборі | 2шт. |
- Цена: 18 ₴











