Керамічні намистини ручної роботи "Фантазійні Візерунки №15" (біло-блакитні) 2шт.
12 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2002-15
- +380 (66) 127-64-57Telegram
Ці оригінальні намистинки створені для того, аби ви змогли втілити в життя творчі фантазії, гармонійно вписавши їх в насправді унікальну прикрасу. Браслет, намисто ба навіть певні елементи одягу чи плетена сумочка з цими намистинками стануть справжнім витвором мистецтва! Вони чудово поєднуються з іншими керамічними або скляними намистинами.
Кожна намистинка пройшла свій фантастичний шлях ручної роботи: від кропіткого ліплення до старанного покриття фарбами кожної деталі. Саме тому не існує абсолютно однакових намистин, кожна з них - унікальна.
Для виготовлення намистинок використана біла глина. Після висихання вони випалюються у спеціальній печі із застосуванням високих температур (близько 1000 градусів за Цельсієм). Завдяки цьому глина набуває чудової міцності, і намистинки майже неможливо зламати. А далі майстри старанно розписують їх акриловими фарбами, надаючи керамічній поверхні різноманітних гармонійних кольорів.
Довжина намистини: в середньому 7мм.
Ширина намистини: в середньому 9мм.
Товщина намистини: в середньому 9мм.
Діаметр отвору: в середньому 3мм.
Ціна вказана за набір, який складається з 2 намистин.
Доглядати за виробами легко: достатньо ретельно протерти їх м'якою тканиною.
З будь-яких питань - звертайтеся, з теплом та любов’ю ставимось до кожного покупця! ♥
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Керамика |
| Тип | Бусины |
| Цвет | Голубой |
| Толщина | 9 мм |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 9 мм |
| Длина | 7 мм |
| Виконання | Ручна робота |
| Діаметр отвору | 3 мм |
| Розпис | Акрилові фарби |
| Кількість намистин в наборі | 2шт. |
- Цена: 12 ₴











