Сімейство яскравих рудих лисичок зручно вмостилось на блискучих стінках вази, дозволяючи не лише милуватись своєю красою, а ще й погладити. :)
Ця оригінальна ваза створена для того, аби привнести у ваш дім частинку тепла і затишку, сповнивши оселю колоритними барвами української автентичності. Кожна ваза пройшла свій фантастичний шлях ручної роботи: від кропіткого ліплення до художнього розпису талановитими майстрами кожної деталі. Саме тому не існує абсолютно однакових виробів, кожен із них - унікальний.
Для виготовлення вази використана біла глина. Після висихання вона випалюється у спеціальній печі із застосуванням високих температур (близько 1000 градусів за Цельсієм). Завдяки цьому глина набуває чудової міцності, що дозволяє в майбутньому використовувати вазу не просто як предмет декору, а і в якості ємності з водою для квітів.
Далі виріб покривається керамічними поливами (глазур’ю), і знову відправляється у піч. Саме глазур надає чарівного блиску вазі – як ззовні, так і зсередини.
З будь-яких питань - звертайтеся, з теплом та любов’ю ставимось до кожного покупця! ♥
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Форма вазы | Фигурная |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Материал | Керамика |
| Цвет | Разные цвета |
| Декоративное оформление | Роспись, Лепка |
| Высота вазы | 240 мм |
| Состояние | Новое |
| Основні | |
| Розпис | Керамічні поливи (глазур) |
| Виконання | Ручна робота |
| Об'єм | 1070мл |
| Максимальна ширина | 15см |
| Товщина | 8,5см |
| Горловина | 5*2,5см |
- Цена: 950 ₴












